Man Pride
Zdraví

Gel Man Pride: cena, zkušenosti, recenze, diskuze forum, davkovani, složení, prodej

Podle posledních výzkumů každý třetí muž ve věku 25-75 let nejsou spokojeni s velikostí svého penisu. Muži často spadají do komplexů a vyhnout intimní kontakt. Mezi nimi až 4 na 10 chlapů má opravdu malé bytosti (cca. 10-13 cm) a skrývá tuto skutečnost od světa.

Děsí je představa, že žena, která se jim líbí, podívejte se na jejich penisu a jeho… smích. Čím jsou starší, tím je tento komplex více ničí psychicky. Rodina a přátelé vidí, podrážděnost, smutek a stres při komunikaci s ženami. Oni vidí, že něco není v pořádku. Že nesedí s partnery…

Ale protože jim nemůžeme jen říct: „hej, to je z důvodu malého penisu!“. Ten chlap nemůže poskytnout takové věci. Je to zcela diskreditují v očích jiných, se stává předmětem posměchu.

Gel Man Pride – akční, jak to funguje?

Man Pride intimní gel pro muže. Jeho aplikace je možná těsně před pohlavním stykem – v tomto případě se také zvyšuje pocity partnera. Gel nepoškozuje kondomy, a kromě toho, že je zcela bezpečný pro tělo, které ukázaly další studie německého výzkumného centra ve Frankfurtu nad mohanem.

Tyto studie ukázaly, že krém má více než 98% účinnost. Díky ní muži ve věku 27-89 let za pouhých 28 dní zaznamenal působivé výsledky, prodlužuje dobu erekce, v průměru 72,9%. Bez ohledu na věk a míry sexuální aktivity před léčbou.

U mužů, kteří se zúčastnili výzkumu, okamžitě po aplikaci Man Pride, došlo stimulace penisu k růstu. Díky tomu byl uvolněn potenciál, a do penisu začalo proudit větší množství krve. V důsledku toho penis se začal postupně zvyšovat v průměru o více než 6 viz Zlepšila také stav erekce.

V následujících dnech se zvýšil také libido. Ale to ještě není všechno. Po 28 dnech léčby, které se podílejí na zkouškách muži jednomyslně uznal, že sex je intenzivnější, a jsou schopni dát svým ženám i 5 orgasmů během 1 pohlavním styku.

1 týden – doplnění deficitu metabolitů a očista cév penisu od nečistot a toxinů – zlepšení erekce, zvětšení penisu o 2-3 cm

2 týden – 53,7%, zvýšení libida a zvýšení hladiny testosteronu až 9 ng – více potěšení ze sexu

3 týden – další zvětšení penisu – 4,1 cm, zesílení obvodu člena 26,2%

4 týden – maximální zvětšení penisu – až 6,3 cm, 370% více intenzivní sex

Díky vyspělé výrobní proces formule makro-molekulární, Man Pride splňuje nejvyšší standardy kvality.
V zájmu vašeho zdraví a pohody, koncentrace účinných látek byly vybrány tak, aby Man Pride byl zcela bezpečný. To vše proto, aby výsledek na 100% splnilo Vaše očekávání.

Četné laboratorní testy a spotřebitelů potvrdily vysokou účinnost léčby Man Pride. Na základě těchto výsledků lék získala uznání odborníků z celého světa, kteří doporučují ji svým pacientům. Jsou si jisti, že 28 dní, může zvětšit penis na 6,4 cm, a začnete mít dlouhé, pevné erekce – na požádání.

Velikost penisu

Velikost penisu v klidovém stavu a ve stavu erekce se výrazně liší, přitom uvést konkrétní hodnoty, je obtížné, alespoň několik důvodů. Za prvé, tato funkce se značně liší individuální, existují určité závislosti na ras či etnických skupin.

Za druhé, i když vědci, že průměrná délka penisu se snaží zhodnotit několik desítek let, výsledky se značně liší v závislosti na způsobu měření. Největší rozpor mezi klinickými studiemi a anonymní dotazníky. Studie, jejíž výsledky jsou založeny na přiznáních muže, ukazují hodnoty na 4 cm více, než empirický výzkum!

Z nejznámějších studií Institutu Kinsey, prováděných v USA krátce po DRUHÉ světové válce, ukazují, že průměrná délka penisu je 16,5 viz

Empirický výzkum je, v závislosti na počtu obyvatel, ukazují, že statistické rozměry člena se pohybují většinou v rozmezí 7-10 cm v klidném stavu a 12-15 cm během erekce.

Shrneme-li výsledky 17 tohoto typu klinických studií, provedených celkem na více než 15 tisíc mužů z celého světa, britský psychiatr David Veale ukázal v roce 2015, že průměrný penis v klidu má 9,16 cm a ve stavu erekce – 13,12 centimetru.

Man Pride zkušenosti, davkovani, složení. Co obsahuje?

Zvýšení libida a získat silnější a delší erekci. Díky této vyvinutý vědecky revoluční vzorec na 100% založené na přírodních složkách.

Pouze Man Pride nabízí tak vysoká koncentrace nejúčinnějších přírodních afrodiziak tak v optimálních poměrech v pohodlné formě gelu. Přečtěte si více o složkách na oficiálních stránkách výrobce.

Gel Man Pride recenze, diskuze forum. Co říkají uživatelé? Hoax?

Kromě popisu produktu, který nám výrobce poskytuje, stojí za přečtení názorů lidí, kteří jej používali.

Náš názor na Man Pride jsme založili na široké škále zdrojů, od výrobce po uživatele a testery.

Recenze produktů dostupné na webu se vztahují k jeho vysoké kvalitě a spolehlivému výkonu.
Hledejte na webu recenze o Man Pride a zjistěte, že se jedná o produkt nejvyšší police, který je mimořádně populární.

Gel Man Pride výrobce – prodej, cena v lékárně. Kde koupit? Heureka

Původní gel Man Pride koupit pouze na stránkách výrobce.Přečtěte si více v tomto tématu

Pilulky Penisizexl: davkovani, cena, recenze, složení, zkušenosti, prodej, diskuze forum
Doplněk stravy Stinafil Up diskuze forum, hoax, recenze, davkovani, zkušenosti, heureka, výrobce, cena, složení
Kapky Hammer Of Thor: recenze, cena, davkovani, diskuze forum, složení, zkušenosti, prodej
Gel Titan Gel: davkovani, složení, cena, recenze, prodej, diskuze forum, zkušenosti
Pilulky + Kapky Bluestone: složení, heureka, cena, zkušenosti, diskuze forum, davkovani, výrobce, recenze, hoax
Pilulky Member Xxl: prodej, recenze, složení, zkušenosti, cena, diskuze forum, davkovani

pl es de fr it ro sv nl bg
Sending
User Rating 5 (1 vote)

Jsem dietolog a osobní trenér. Kromě toho přednáším na soukromé škole výživy a výživy v Praze. Každý den pracuji na klinice zdravého životního stylu. Jsem také autorem vědeckých publikací o fungování lidského těla. Přezkoumávám zdravotní výrobky, jako jsou doplňky stravy. Jsem zakladatelem sdružení „Žít zdravě teď a zítra“. Cestuji ve svém volném čase.

Podíl...